Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa


Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

online

foto
Projektowanie stron www Szczecin

foto
Suplementy diety na odchudzanie


Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Wieloletnie doświadczenie naszej firmy wpływa na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki korzystając z surowców najlepszej klasy, które spełniają wszystkie standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z sklep.techemznaki.pl naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Top